Drabinki łazienkowe od marki Terma

Drabinki łazienkowe przybierają obecnie przeróżne formy, a projektanci raz za razem popisują się swoją kreatywnością przy tworzeniu coraz to nowych modeli. Wszystkie łączy jedna rzecz - poza ogrzewaniem pomieszczenia, mają służyć również jako suszarki do przemoczonych tkanin.


Alex to najprostsza drabinka, jaką można sobie wyobrazić. Okrągłe profile grzewcze osadzone na kolektorach o przekroju kwadratowym tworzą prostą, aczkolwiek spójną całość. Model dostępny jest w wersji w powłoce lakierniczej jak i chromowanej, przy czym należy pamiętać, że ta druga charakteryzuje się nieco mniejszą mocą cieplną.

Grzejnik łazienkowy Alex
Grzejnik łazienkowy Alex

Kaloryfer City charakteryzuje się specjalnym profilem grzewczym, który pełni rolę wieszaka na wilgotne tkaniny. Budowa modelu opiera się o kolektory kwadratowe, ale za to płaskie, prostokątne  rurki grzewcze. Grzejnik najbardziej będzie pasował do nowoczesnych pomieszczeń, gdzie zdecydowano się na minimalistyczny styl projektowania.

City - drabinka łazienkowa
City - drabinka łazienkowa

Kioto to grzejnik łazienkowy, dla którego inspiracją był dalekowschodni styl projektowania. Nawet nazwa modelu została zaczerpnięta z tej części świata, bowiem Kioto jest nazwą prefektury w Japonii. W tym wypadku mamy do czynienia z modelem, który idealnie odnajdzie się nie tylko w nowoczesnych, ale również klasycznych pomieszczeniach.

Ciekawa grzejnik łazienkowy - Kioto
Ciekawa grzejnik łazienkowy - Kioto

Kontakt z niam