Grzejnik Alex

Grzejnik Alex

Alex to kolejny z tych modeli grzejników, które bez zbędnych „udziwnień” są po prostu miłe dla oka i łatwe do wkomponowania w otoczenie. Przede wszystkim, sprawdzi się świetnie jako model łazienkowy, dzięki swej drabinkowej budowie, ale spokojnie może też zawisnąć w kuchni, czy pokoju dziecięcym, którego nie oszpeci, ze względu na łagodne wygięcie profili grzewczych i ich okrągły kształt. W pasującym do pomieszczenia kolorze stanie się wesołym jego akcentem, a przy tym praktycznym elementem wyposażenia.

Dostępny jest w aż szesnastu różnych rozmiarach, od których uzależniona jest ilość użytych elementów. Poziome profile pogrupowane są po kilka, dzięki czemu między poszczególnymi ich grupkami utworzyły się wolne przestrzenie, ułatwiające suszenie lub używanie ich jako wieszaka. Kwadratowy przekrój kolektora ma wymiary 30 mm x 30 mm, zaś okrągły profilu – 22 mm. Głębokość grzejnika, mierzona od profili do mocowań, wynosi tylko 120 mm.  Maksymalne ciśnienie robocze: 1,0 MPa, dopuszczalna temperatura: 95°C. Model Alex występuje zarówno w wersji wodnej, wodno – elektrycznej, jak i całkowicie elektrycznej.

Popularne podłączenia:

  • dolne standardowe
  • dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po lewej stronie grzejnika (dla wariantu wodno - elektrycznego)
  • dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po prawej stronie grzejnika (dla wariantu wodno – elektrycznego)

W wersji czysto elektrycznej grzałka może zostać podłączona na dole, po lewej lub prawej stronie grzejnika.

Kontakt

Strona promocyjna
grzejników łazienkowych
i
grzejników dekoracyjnych
firmy Terma.
Strona należy
do sprawdzonego dystrybutora.