Grzejnik Kioto

Kioto to grzejnik, który najokazalej prezentował się będzie w towarzystwie wyrazistych, odważnych kolorów; warto więc zastanowić się nad pozwoleniem sobie na odrobinę szaleństwa, by zamiast przewidywalnych szarości i bieli zdecydować się na przykład na wariant soczyście zielony. Marka Terma umożliwia tego typu wariacje, oferując ogromny wybór z wachlarza dostępnych odcieni. Poziome profile grzewcze grzejnika wygięte są w łuk, pogrupowane po kilka i umieszczone od przodu kolektorów.

Model Kioto dostępny jest w pięciu rozmiarach:

  • 555x480 mm
  • 870x480 mm
  • 1185x480 mm
  • 1500x480 mm
  • 1815x480 mm

Występuje w wersji wodnej, wodno - elektrycznej oraz elektrycznej; dostosowane do nich podłączenia, to: dolne standardowe, jednootworowe po prawej stronie grzejnika, jednootworowe po lewej stronie, a w przypadku grzejnika elektrycznego, grzałka mocowana jest od dołu po lewej lub prawej stronie. Dopuszczalne ciśnienie robocze wyosi 0,8 MPa, maksymalna temperatura pracy: 95°C. Grzałka, zależnie od rozmiaru grzejnika, może osiagnąć moc 300 W, 400 W, 600 W, 800 W, 1000 W.

Kioto One jest natomiast wersją udoskonaloną - uzupełnioną o nowoczesną grzałkę eletryczną One, występuje więc w wersji wodno - elektrycznej i elektrycznej. W tym przypadku dostępne jest przyłącze jednootworowe prawe z możliwością podłączenia grzałki po lewej stronie grzejnika oraz przyłącze jednootworowe lewe z możliwością podłączenia grzałki po prawej stronie; dla wersji elektrycznej - grzałka montowana od dołu po lewej lub prawej stronie.

Grzałka One jest wbudowana w grzejnik, dzięki czemu gwarantuje całkowitą dyskrecję, a także oszczędność prądu, ergonomiczną pracę i bezpieczeństwo.

Kontakt z niam