Grzejnik City

Grzejnik City marki Terma to opcja, która od razu kojarzy się z pędem i surowością wielkich miast. Zaprojektowany jest optymalnie – w jego przypadku to właśnie kanciasta forma i „ostre” kanty służą za najlepszą ozdobę. Profile grzewcze osadzone są poziomo na kolektorach, jednak jeden z nich nieco wysunięty jest do przodu; takie rozwiązanie ułatwi codzienne użytkowanie, na przykład suszenie.

City – wersja podstawowa

Wersja standardowa grzejnika City występuje w aż dwunastu rozmiarach, z których największy liczy 1800x600 mm. Występuje w wersji wodnej, wodno – elektrycznej oraz elektrycznej i szesnastu dopasowanych do niego rodzajach podłączeń. Najpopularniejsze z nich to: dolne standardowe, dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po lewej stronie grzejnika, dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po prawej stronie. Maksymalne ciśnienie robocze modelu City wynosi 0,8 MPa, a dopuszczalna temperatura pracy – 95°C.

City One

Wariant City One jest wyposażony w grzałkę elektryczną One. Grzałka ta to innowacyjny pomysł Termy, charakteryzujący się zwiększonym bezpieczeństwem, oszczędnością energii, łatwością obsługi oraz dyskrecją – wbudowana w grzejnik pozostaje niewidoczna. City One dostępny jest jako grzejnik elektryczny, lub wodno – elektryczny; w tym przypadku możliwe jest: przyłącze jednootworowe prawe/lewe z możliwością podłączenia grzałki po przeciwnej stronie grzejnika, boczne lewe/prawe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej/lewej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu, boczne lewe/prawe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po przeciwnej stronie od dołu grzejnika. City One występuje w jedenastu rozmiarach.

Kontakt z niam