Grzejnik Quadrus Bold

 Quadrus Bold jest projektem polskiej firmy Terma. Jest to grzejnik drabinkowy; składa się z dwóch przeplatających się warstw poziomych profili grzewczych, na przemian zamontowanych od frontu na kolektorach oraz pozostających w jednej linii z ich płaszczyzną. Taka budowa jest niezwykle praktyczna i w stu procentach spełniająca oczekiwania w łazienkach i kuchniach.

Produkowany jest zarówno w wersji elektrycznej, wodnej, jak i wodno – elektrycznej, oraz czterech rozmiarach:

  • 870x450 mm,
  • 870x600 mm,
  • 1185x450 mm,
  • 1185x600 mm;

Grzejnik zbudowany jest z kolektorów o kwadratowym przekroju 30x30 mm i profili o wymiarach przekroju 30x10 mm. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 1,0 MPa, a dopuszczalna temperatura pracy – 95°C. Przy parametrach 75/65/20°C Quadrus Bold jest w stanie osiągnąć moc 1113 W.

Popularne podłączenia możliwe dla tego modelu, to: dolne standardowe, dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po lewej stronie grzejnika oraz dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po prawej stronie.

Model występuje również w wersji z wbudowaną, nowoczesną grzałką elektryczną One jako grzejnik wodno – elektryczny i elektryczny. W tym przypadku maksymalna temperatura pracy zostaje obniżona do 82 °C. Najczęściej wybierane podłączenia dla tego wariantu, to jednootworowe prawe z możliwością podłączenia grzałki po lewej lub prawej stronie grzejnika – przy takim rozwiązaniu konieczne jest zastosowanie zaworu z rurką zanurzeniową, również dostępnego w naszej ofercie.

Kontakt z niam