Grzejnik Quadrus Slim

 Model Quadrus Slim jest lżejszym i subtelniejszym odpowiednikiem grzejnika Quadrus Bold. Duże przerwy pomiędzy poszczególnymi partiami profili grzewczych zapewniają mu delikatność, mimo dość surowej budowy; przekrój kolektora ma wymiary 30x30 mm, przekrój profilu grzewczego – 30x10 mm.
Quadrus Slim występuje w czterech rozmiarach: 870x450 mm, 870x600 mm, 1185x450 mm, 1185x600 mm.

Popularne podłączenia dla grzejnika Quadrus Slim: dolne standardowe, dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po lewej stronie grzejnika, dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po prawej stronie; model występuje w wersji wodnej, wodno – elektrycznej oraz elektrycznej – w ostatnim przypadku grzałka możliwa jest do zamontowania od dołu, po lewej bądź prawej stronie.

Warto zastanowić się też nad grzejnikiem Quadrus Slim One, czyli modelem wyposażonym ww wbudowaną, innowacyjną grzałkę elektryczną One. Takie rozwiązanie pozwala na precyzyjną kontrolę temperatury, bezprzewodową komunikację z naściennym sterownikiem (dzięki wbudowanemu interfejsowi IR), zapewnia podwójną ochronę przeciw wzrastaniu temperatury oraz zabezpieczenie przed zamarzaniem grzejnika, a także bardzo niski pobór prądu w trybie czuwania.

Podłączenia dla tego wariantu: jednootworowe prawe z możliwością podłączenia grzałki po lewej lub prawej stronie grzejnika, boczne lewe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej lub lewej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu, boczne prawe/lewe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po lewej/prawej stronie od dołu.
Grzałka elektryczna w modelu elektrycznym może zostać zamontowana od dołu, po lewej lub prawej stronie.

Kontakt z niam