Grzejnik Pola

 Grzejnik Pola umożliwia swą prostotą nieco większą i odważniejszą zabawę z kolorami – dzięki nieskomplikowanej budowie, daje świetne pole do popisu, by za jego pomocą wnieść do wnętrza odrobinę szaleństwa, w postaci soczystej barwy. Przekrój kolektora wynosi 30x30 mm, a średnica profilu – 22 mm.

Model Pola występuje w sześciu rozmiarach:

  • 780 mm x 500 mm,
  • 780 mm x 600 mm,
  • 1180 mm x 500 mm,
  • 1180 mm x 600 mm,
  • 1580 mm x 500 mm,
  • 1580 mm x 600 mm,

a także wersji opcjonalnie chromowanej, oraz wodnej, elektrycznej i wodno – elektrycznej. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 1,0 MPa, dopuszczalna temperatura pracy – 95°C. Podłączenia szczególnie popularne dla tego modelu, to: dolne standardowe, dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po lewej stronie grzejnika, dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po prawej stronie grzejnika.
Innowacyjnym rozwiązaniem jest natomiast wariant Pola One – czyli grzejnik wodno – elektryczny lub elektryczny, wyposażony w nowoczesną grzałkę One. Grzałka wbudowana jest w grzejnik, dzięki czemu pozostaje zupełnie niewidoczna; zapewnia też większe bezpieczeństwo i wydajność. Podłączenia popularne dla tej wersji, to: jednootworowe prawe/lewe z możliwością podłączenia grzałki po lewej/prawej stronie grzejnika, boczne lewe o rozstawie 500 mm z miejscem na podłączenie grzałki elektrycznej po prawej/lewej stronie od dołu grzejnika. Grzałka w wariancie stuprocentowo elektrycznym montowana jest od dołu po lewej lub prawej stronie.

Kontakt z niam