Grzejnik Angus

 Model Angus to wariant do specyficznych pomieszczeń, odpowiedni dla zdecydowanych właścicieli. Zupełnie zaburza dotychczasowe wyobrażenie na temat grzejników - Angus zbudowany jest bowiem w formie prostokątnej ramy, w którą fantazyjnie wkomponowane są profile grzewcze, wygięte w geometryczny kształt. Ponadto, występuje w trzech wariantach.

Angus V

To pionowy model do zamontowania na ścianie, dostępny w pięciu różnych rozmiarach i aż dziewiętnastu możliwych podłączeniach; najpopularniejsze z nich to: dolne standardowe, dolne środkowe o rozstawie osi 50 mm, dolne o rozstawie 50 mm znajdujące się po prawej stronie grzejnika z dodatkowy przyłączem umożliwiającym podłączenie grzałki po lewej stronie grzejnika, dolne o rozstawie 50 mm znajdujące się po lewej stronie grzejnika z dodatkowy przyłączem umożliwiającym podłączenie grzałki po prawej stronie grzejnika – model występuje w wersji wodnej i wodno – elektrycznej.

Angus DW

Wariant DW wizualnie niewiele różni się od swego poprzednika, poza jednym szczegółem: dzięki dodatkowemu mocowaniu u dołu ramy, montuje się go prostopadle do ściany, z którą łączy go tylko jeden bok; dzięki takiemu zabiegowi w pomieszczeniu powstaje nam symboliczna ścianka, która dyskretnie odgrodzi od siebie dwie jego części. Występuje w pięciu rozmiarach, wersji wodnej i wodno – elektrycznej, oraz czterech, najpopularniejszych podłączeniach: dolne standardowe, dolne środkowe o rozstawie osi 50 mm, dolne o rozstawie 50 mm znajdujące się po lewej/prawej stronie grzejnika z dodatkowy przyłączem umożliwiającym podłączenie grzałki po prawej/lewej stronie grzejnika.

Angus H

Model H jest natomiast opcją poziomą o tym samym designie. Również występuje w pięciu rozmiarach, jednak oprócz wersji wodnej i wodno – elektrycznej, występuje również jako model w stu procentach elektryczny. Przekrój jego profili ma wymiary 30x40 mm, a pięć najpopularniejszych podłączeń to: dolne standardowe, dolne o rozstawie 50 mm znajdujące się po lewej/prawej stronie, dolne o rozstawie 50 mm znajdujące się po prawej/lewej stronie grzejnika z dodatkowy przyłączem umożliwiającym podłączenie grzałki po przeciwnej stronie.

Kontakt z niam