Grzejnik Bone

Grzejnik Bone, w odpowiednio dobranym, łagodnym kolorze, to model idealnie pasujący do wnętrz ciepłych, rodzinnych i naturalnych. Zbudowany jest z prostych, poziomych profili grzewczych o wymiarach 20x20 mm, pozostających w jednej płaszczyźnie z kolektorami o przekroju prostokątnym 30x40 mm. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 0,8 MPa.

Podstawowa wersja Bone produkowana jest w sześciu rozmiarach i ogromnej ilości podłączeń, między innymi: dolne standardowe, dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po lewej lub prawej stronie grzejnika. Występuje w wersji wodnej, wodno – elektrycznej i elektrycznej, a także opcji chromowanej.

Wariant Bone DW dostępny jest w dwóch rozmiarach: 1610x500 mm i 1910x500 mm; dzięki dodatkowemu mocowaniu u dołu, montowany jest prostopadle do ściany, przez co tworzy w pomieszczeniu mini ściankę działową. Podłączenia dostępne dla tego modelu: dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po lewej stronie, przyłącze jednootworowe po lewej stronie grzejnika, dolne środkowe o rozstawie 50 mm. Występuje w wersji wodnej, wodno – elektrycznej oraz elektrycznej.

Bone One to opcja wyposażona w grzałkę elektryczną One, cechującą się całkowitą dyskrecją – wbudowana jest niewidoczna dla wzroku – oraz ponadprzeciętną ergonomią pracy i bezpieczeństwem. Grzejnik Bone One występuje w sześciu rozmiarach, wersji wodno – elektrycznej (przyłącze jednootworowe prawe lub lewe z możliwością podłączenia grzałki po przeciwnej stronie) lub elektrycznej, a maksymalne temperatura jego pracy wynosi 82°C.

Kontakt z niam