Dekoracyjne grzejniki podokienne Terma

Poziome grzejniki o dość niskiej budowie, to idealne rozwiązanie w przypadku chęci montażu modelu pod oknem; w ofercie Termy znajdą Państwo naprawdę szeroki wybór wariantów tego typu, które z powodzeniem dopasujecie do rozmaitych wnętrz i zapotrzebowań.

Angus H

Model Angus H (poziomy) to niezwykle designerski projekt, doskonały zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznie eleganckich wnętrz. Jego ogromną zaletą jest wizualna lekkość, która nie pozwoli na przytłoczenie wnętrza; produkt składa się z prostokątnej ramy, wewnątrz której umieszczono profile grzewcze, fantazyjnie „złamane” pod kątem prostym, umożliwiające również użycie ich jako wieszaków na ręczniki. Angus H produkowany jest w wersjach z trzema rodzajami zasilania, wodnym, elektrycznym i wodno – elektrycznym, oraz ogromem dostępnych podłączeń. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 0,8 MPa, zaś temperatura pracy – 95 stopni Celsjusza.

Grzejnik dekoracyjny Angus H - TERMA
Grzejnik dekoracyjny Angus H - TERMA

Aero H

Aero H zdecydowanie jest propozycją do nieco bardziej modernistycznych wnętrz. Jego nowoczesna budowa podkreśli indywidualny charakter wnętrza, nadając mu szczypty nonszalancji. Ten model zbudowany jest z płyty, w której wycięto poziome otwory, tworzące elementy na kształt profili grzewczych. Zasilany jest wodnie, podłączany między innymi przyłączem dolnym standardowym, oraz dolnym lewym lub prawym o rozstawie osi 50 mm.

Grzejnik podokienny Aero H - TERMA
Grzejnik podokienny Aero H - TERMA

Cyklon H

Model ten bez wątpienia zaskakuje swoim designem i sprawdzi się świetnie także w roli oryginalnej ozdoby pomieszczenia. Jego poziome, płaskie profile grzewcze o prostokątnym przekroju w pewnym momencie „obrócone” zostały o dziewięćdziesiąt stopni, tworząc efekt łagodnej, harmonijnej fali. Podłącza się go przyłączem jednootworowym, znajdującym się u dołu po lewej lub prawej stronie, jest to więc grzejnik zasilany wodnie. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 0,7 MPa.

Grzejnik poziomy Cyklon H - TERMA
Grzejnik poziomy Cyklon H - TERMA

Sherwood H

Intrygujący wygląd model Sherwood H zawdzięcza przede wszystkim nieregularnym profilom grzewczym; mają one bowiem bardzo różnorodne wymiary przekroju, niektóre z nich są więc masywniejsze, inne, bardziej subtelne. Grzejnik może jednak zachować na tyle neutralny charakter, że sprawdzi się w rozmaitych biurach czy gabinetach. Najpopularniejsze rodzaje podłączeń to zdecydowanie przyłącza jednootworowe, dolne lewe lub prawe.

Grzejnik poziomy, podokienny Sherwood - TERMA
Grzejnik poziomy, podokienny Sherwood - TERMA

Kontakt z niam