Grzejnik Aero

Model grzejnika Aero cechuje się ultraprostym designem i brakiem jakichkolwiek ozdobników. Jego front zbudowany jest przy tym z tylko jednej części, co jeszcze bardziej odciąża go wizualnie i dodaje dyskrecji. Jest rozwiązaniem idealnym do miejsc, których właścicielom zależy przede wszystkim na tym, by nie rzucał się w oczy – sprawdzi się w kuchni, gabinecie, a nawet w biurze, gdzie szczególnie ważny jest estetyczny umiar.

Aero występuje w trzech wariantach: Aero H, Aero HG oraz Aero V, które utrzymane są jednej stylistyce, różnią się jednak poszczególnymi cechami. Wszystkie występują w siedmiu rozmiarach, maksymalna temperatura ich pracy wynosi 95°C, ciśnienie robocze 0,7 MPa, a wymiary przekroju profilu – 11x70mm.

Aero H to grzejnik poziomy. Najbardziej popularne dla niego podłączenia, to: dolne standardowe, dolne o rozstawie osi 50 mm po lewej stronie grzejnika oraz dolne o rozstawie osi 50 mm po prawej stronie.
 

Model Aero HG nieznacznie różni się od swego poprzednika wyglądem – na samej górze posiada nieco większą przerwę pomiędzy płaskimi profilami, która dodatkowo dodaje mu lekkości. Najpopularniejsze z wielu dostępnych do niego podłączeń, to dolne standardowe oraz dolne o rozstawie osi 50 mm po prawej, lub lewej stronie.

Aero V jest natomiast wariantem pionowym, dzięki czemu będzie możliwy do zamontowania na wąskiej i wysokiej powierzchni, co zawdzięcza stosunkowo niewielkiej szerokości względem wysokości. Dwa najpopularniejsze podłączenia, to dolne standardowe oraz dolne środkowe o rozstawie osi 50 mm.

Kontakt z niam