Wiele zupełnie standardowych i klasycznych grzejników, raczej nie wyróżniających się niczym na tle swych konkurentów, potrzebuje jedynie drobnej zmiany, by zacząć przykuwać wzrok. Najprostszym rozwiązaniem jest odpowiednie wykończenie - akcent kolorystyczny, by nadać wnętrzu określony charakter. Tym, którzy marzą jednak o pomieszczeniach szlachetnych i eleganckich, proponujemy chromowane wersje grzejników, dostępnych w naszej ofercie. Ten niewielki zabieg sprawia, że nie tylko produkt, ale i całe wnętrze odżywa, rozświetla się i staje bardziej luksusowe. Gładkie wykończenie w formie jednolitej, lśniącej tafli nada nowego wyrazu nawet najprostszym modelom grzejników.

Jednym z bardziej klasycznych wariantów, dostępnych w naszym sklepie, jest Lima (szczegółowe informacje w katalogu technicznym). Zbudowana jest w formie prostej drabinki, nadającej się do łazienek lub kuchni, z odstępami między profilami umożliwiającymi suszenie oraz dodatkowymi rurkami, wysuniętymi do przodu. Dostępna w aż trzydziestu jeden rozmiarach, wersji wodnej, wodno - elektrycznej i elektrycznej, oraz ogromnej ilości podłączeń, jest idealna do pomieszczeń o bardzo różnych metrażach. Chromowane wykończenie doda blasku nawet temu najmniejszemu.

Kolejnym modelem cechującym się prostotą, jest Bone (katalog techniczny). Stanowił będzie wyjątkowo wdzięczne tło dla chromowanego wykończenia, ze względu na swoją budowę, do której wykorzystano tylko elementy absolutnie niezbędne, w taki sposób, by tworzyły lekką i pozbawioną ozdobników kompozycję. Bone występuje w sześciu rozmiarach jako grzejnik elektryczny, wodny lub wodno - elektryczny, z równie dużą ilością proponowanych podłączeń.

Domi (katalog techniczny) jest modelem drabinkowym o nieco bardziej eleganckiej i smukłej konstrukcji, głównie za sprawą stosunkowo cienkich, okrągłych profili grzewczych wygiętych w nieznaczne łuki i osadzonych w kolektorach o przekroju w kształcie litery D; pięknie dopełni go chrom. Występuje w dziewięciu rozmiarach oraz wersji wodnej, elektrycznej i wodno - elektrycznej, a także sześciu możliwych podłączeniach hydraulicznych i dwóch opcjach montażu grzałki elektrycznej. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 1,0 MPa, dopuszczalna temperatura pracy - 95°C.

Ostatni grzejnik to najbardziej ozdobny model z całej listy. Perła (katalog techniczny) składa się z dwóch, miękko falujących rurek, tworzących razem formę podobną do spirali. Mocowania do ściany sprytnie ukryto w jedej linii z profilami, by nie psuły wysmakowanej kompozycji. Występuje w sześciu rozmiarach, podłączany przyłączem dolnym środkowym z rozstawem osi 50 mm. Będzie stanowił piękną ozdobę zarówno w salonie, jak i łazience - odpowiednie wygięcie elementów z powodzeniem umożliwi wieszanie ręczników.

Kontakt z niam