Grzejnik w wersji poziomej często jest dobrowolnym wyborem, który wizualnie po prostu bardziej odpowiada jego właścicielowi. Zdarza się jednak, że wymiary powierzchni, na której ma zostać zamontowany, zwyczajnie nie pozwalają na użycie modelu pionowego - na przykład w przypadku miejsca pod parapetem czy pokoju na poddaszu ze skosami, które obniżają ściany. Zarówno pierwszej, jak i drugiej grupie marka Terma wyszła naprzeciw, projektując poziome warianty grzejników dostępnych w naszej ofercie: Angus, Aero i Cyklon.

Aero H oraz Aero HG to modele o prostym, nowoczesnym designie, który umożliwi całkowitą dyskrecję grzejnika, na której zależy czasem jego posiadaczom. Ich front składa się z jednego elementu, występują w siedmiu rozmiarach, wymiary przekroju profilu wynoszą 11x70 mm, maksymalna temperatura pracy - 95°C.

Dla tych, którzy pragną wnieść do swego wnętrza odrobinę ekspresji, powstał grzejnik Angus H. Geometrycznie wygięte profile grzewcze tego modelu wkomponowane są w prostokątną ramę, dzięki czemu Angus H stanowi odważną i designerską ozdobę pomieszczenia. Występuje w pięciu rozmiarach, wersji wodnej, wodno - elektrycznej oraz czysto elektrycznej. Przekrój jego profilu ma wymiary 30x40 mm.

Cyklon H również stworzony został z myślą o tych, którzy pragną ciekawej, ale nieprzesadzonej innowacji. Poziome profile grzewcze modelu przypominają skręconą wstążkę - w połowie szerokości grzejnika "obracają" się o dziewięćdziesiąt stopni. Można podłączyć go przyłączem jednootworowym po lewej bądź prawej stronie grzejnika.

Kontakt z niam