Grzejniki Tune

Projektanci Termy przygotowali szeroką ofertę grzejników również dla tych, którzy pragną minimalizmu, a wszelkie dodatkowe ozdoby raczej nie są w ich stylu. Jednymi z modeli, który mogą usatysfakcjonować grupę odbiorców tego typu, są grzejniki Tune o bardzo oszczędnym wzornictwie. Składają się z profili grzewczych w kształcie okrągłych rurek osadzonych na tak samo prostych kolektorach.

Pierwszy z wariantów, to model Tune HSD, odpowiedni do zamontowania na podłodze (grzejnik stojący); składa się z dwóch warstw pokrywających się profili, co gwarantuje zwiększoną moc cieplną przy zachowaniu tej samej powierzchni grzejnika. Dostępny jest w czterech rozmiarach: 300 mm x 1000 mm, 300 mm x 1400 mm, 390 mm x 1000 mm, 390 mm x 1400 mm. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 1,0 MPa, a dopuszczalna temperatura - 95 °C. Możliwe dla niego jest podłączenie dolne o rozstawie 50 mm znajdujące się po lewej stronie grzejnika lub dolne o rozstawie 50 mm znajdujące się po prawej stronie grzejnika.

Tune VWD jest natomiast wariantem z pionowo ułożonymi profilami grzewczymi, występującym w dziewięciu rozmiarach - zarówno wysokich i wąskich, idealnych na niezbyt szerokie ściany, jak i niskich, świetnie nadających się pod okno; również zbudowany jest z dwóch warstw profili. Występuje w wersji wodnej i wodno elektrycznej, z szeroką gamą dostępnych podłączeń, na przykład:

  • dolne standardowe,
  • dolne środkowe o rozstawie 50 mm,
  • boczne lewe,
  • boczne prawe
  • dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po lewej stronie grzejnika (dla wysokości 1800 mm),
  • dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po prawej stronie (dla wysokości 1800 mm).

Tune VWD E to opcja elektryczna - z możliwością podłączenia grzałki od dołu, po lewej lub prawej stronie, oraz od boku, po lewej lub prawej stronie.

Tune VWS zbudowany jest z jednej warstwy pionowych profili, produkowany jako grzejnik wodny lub wodno - elektryczny w dziewięciu rozmiarach. Niektóre z wariantów podłączeń:

  • dolne standardowe,
  • dolne środkowe o rozstawie 50 mm,
  • boczne prawe/lewe.

Tune VWS E to również wersja całkowicie elektryczna, z grzałką podłączaną od dołu, po lewej lub prawej stronie, oraz od boku, po lewej lub prawej stronie.

Kontakt z niam