grzejnik terma triga z lustrem

Triga to znany i od wielu lat ceniony przez klientów grzejnik dekoracyjny, który w roku 2015 doczekał się wersji z wbudowanym lustrem: Triga M i Triga ME (wersja z grzałką elektryczną). Lustro w grzejniku umieszczone jest asymetrycznie bliżej prawej krawędzi grzejnika.

Charakterystyczną cechą tego modelu jest zastosowanie wyrazistych, pionowych profili grzewczych o prostokątnym przekroju 30 x 40 mm, które połączone są poziomymi,okrągłymi kolektorami o średnicy 25 mm.

Dzięki wyposażeniu grzejnika w lustro zyskał on bogactwo nowych zastosowań i daje jeszcze większe możliwości aranżacyjne. Grzejnik Triga z lustrem sprawdzi się doskonale w holu, przedpokoju, łazience czy w innych pomieszczeniach.

Grzejniki z serii Triga dostępne są w pełnej palecie kolorów specjalnych Terma w standardzie – bez dopłaty (malowane farbą proszkową). Grzejniki Triga nie są dostępne w wersji chromowanej.

Grzejnik Triga z lustrem dostępny jest w dwóch wysokościach: 1700 i 1900 mm oraz w trzech szerokościach: 680, 780 i 880 mm.

Konstrukcja grzejnika pozwala na wykonanie go w wielu wersjach przyłączy do instalacji CO, jako standardowe dostępne jest przyłącze SX (dolne standardowe) i YL (dolne lewe o rozstawie 50 mm).

Kontakt z niam