Grzejnik Lena - TERMA GRZEJNIKI

Grzejnik Lena to jeden z najnowszych modeli grzejników łazienkowych w kolekcji grzejników Terma. Lena to grzejnik o klasycznej, drabinkowej budowie, podstawą jego konstrukcji są pionowe kolektory o kwadratowym przekroju 30 x 30 mm, pomiędzy którymi znajdują się profile grzewcze o okrągłym przekroju 22 mm.

Profile w grzejniku Lena wygięte są w lekki łuk, wychodzący w stronę pomieszczenia. Profile w grzejniku są zgrupowane w zespoły po 4 sztuki, pomiędzy zespołami profili znajdują się większe odstępy dzięki czemu grzejnik można wykorzystać jako wygodną suszarkę na ręczniki.

Grzejnik Lena w standardzie dostępny jest z przyłączem dolnym standardowym (SX) – przyłącza do instalacji znajdują się w dolnej części kolektorów. Możliwe jest również zamówienie grzejnika z przyłączem dolnym środkowym o rozstawie 50 mm lub z przyłączem jednootworowym.

Lena może być wykonany jako grzejnik działający w instalacji CO (opcjonalnie z dodatkową grzałką elektryczną) lub jako grzejnik w 100% zasilany elektrycznie.

Duża różnorodność wymiarów grzejnika (wysokości i szerokości) oraz dostępność w pełnej palecie kolorów specjalnych Terma sprawia że można go z łatwością dobrać do każdej łazienki – zarówno pod względem wielkości, mocy grzewczej i kolorów.

Kontakt z niam