Grzejnik Easy

 Dla tych, dla których przede wszystkim liczy się design grzejnika, projektanci Termy przygotowali model Easy. Jest to grzejnik przypominający drabinkę - wąski i wysoki - a miejsca spawania profili grzewczych z kolektorami są zupełnie gładkie i niewidoczne. Występuje w trzech wariantach:

Easy:

Podstawowa wersja dostępna jest w czterech rozmiarach: 640x200 mm, 960x200 mm, 1280x200 mm, 1600x200 mm, 1920x200 mm oraz wersji wodnej, elektrycznej i wodno - elektrycznej; maksymalne ciśnienie robocze wynosi 0,8 MPa, dopuszczalna temperatura pracy - 95°C. Podłączenia opcjonalne dla tego modelu, to między innymi: dolne standardowe, boczne lewe, boczne lewe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu, boczne lewe o rozstawie 500 mm.

Easy One:

Model Easy One wyposażony jest w grzałkę elektryczną One, innowacyjny pomysł Termy. Grzałka wbudowana jest w grzejnik, dzięki czemu zupełnie jej nie widać; zapewnia znikomy pobór prądu w trybie czuwania, sygnalizację stanów alarmowych i ochronę przeciwzamarzaniową. Grzejnik Easy One dostępny jest w tych samych wymiarach, co jego poprzednik, temperatura jego pracy wynosi 82°C. Występuje jako model elektryczny i wodno - elektryczny, możliwe podłączenia: jednootworowe prawe z możliwością podłączenia grzałki po lewej lub prawej stronie grzejnika, oraz, dla grzejnika czysto elektrycznego, możliwość podłączenia grzałki od dołu po lewej lub prawej stronie.

Easy DW:

Easy DW jest wariacją na temat poprzednich dwóch modeli; wizualnie bardzo podobny, mocowany jest jednak prostopadle do płaszczyzny ściany, tworząc symboliczną, mini ściankę działową, gwarantującą dodatkowe wrażenia estetyczne. Ta wersja dostępna jest w dwóch rozmiarach (1660x200 mm, 1980x200 mm), jako grzejnik wodny, lub wodno - elektryczny z możliwością podłączenia grzałki od dołu po lewej stronie bądź przyłączem jednootworowym po lewej stronie.

Kontakt z niam