Grzejnik Fiona - TERMA

Grzejnik Fiona to nowy model grzejnika łazienkowego w ofercie Termy. Grzejnik charakteryzuje się stosunkowo prostą budową: jego podstawę stanowią pionowe kolektory o kwadratowym przekroju 30 x 30 mm, pomiędzy którymi znajdują się poziome profile wykonane z okrągłych, stalowych rurek o średnicy 22 mm.

Poziome profile grzejnika zgrupowane są w zespoły składające się z czterech sztuk oddzielone od siebie większymi przerwami, dzięki czemu grzejnik Fiona doskonale nadaje się do suszenia ręczników i odwieszania mokrej odzieży.

Grzejnik Fiona może być wykonany jako grzejnik zasilany wyłącznie z sieci CO, grzejnik wodno-elektryczny lub w 100% grzejnik elektryczny.

Ogromna różnorodność dostępnych rozmiarów grzejnika, w połączeniu z szerokim wyborem dostępnych przyłączy do instalacji sprawia że grzejnik będzie można z łatwością dopasować do każdej łazienki zarówno pod kątem wielkości grzejnika jak i pożądanej mocy grzewczej.

W wersji standardowej grzejnik Fiona wykonywany jest w kolorze białym RAL 9016, ale na zamówienie dostępny jest w pełnej palecie kolorów specjalnych z wzornika barw Terma.

Kontakt z niam