Nowości w palecie Terma

Terma to marka która słynie ze swojej wysokiej jakości oraz modnych konstrukcji. Jednak byłaby niczym gdyby wszystkie grzejniki były tylko szarymi masami dlatego też Polski producent dba o swoją palete kolorów która dotychaczas mieściła w sobie około 250 kolorów. Mimo tak ogromnej liczby nadal nie była idealna i niektóre kolory zdecydowanie odstawały od pozostałych. Na szczęście Terma jest w pełni tego swiadoma i dlatego też przy obecnych zmianach postanowiła zadbać o ten aspekt bardziej niż ktokolwiek inny. Oprócz pozbycia się kłopotliwych kolorów wprowadziła zmiany dla istniejących ale również stworzyła zupełnie nową technologię nieznaną nigdzie indziej która odmieni całkowicie świat grzejników.

Paleta Ral

Zaczynając od istniejących kolorów bardzo ważną zmianą jest tutaj paleta Ral która wydawałaby się bardzo często omijana u wielu producentów. Na szczęście Terma zobaczyła potencjał i postanowiła w pewien sposób zainwestować w tą paletę i teraz kolory oprócz wersji Gloss mają również do wyboru wersję Mat oraz Soft. Jest to zdecydowanie duża zmiana zważywszy że takie wersje były dotychczas dostępne dla wybranych kolorów. 

Aero V w kolorze Denim

Paleta Specjalna

Oprócz dodania nowych kolorów usunięto te sprawiające najwięcej kłopotów i były dosyć mylące, aby zapełnić tą pustkę dodano aż 54 nowe kolory do palety specjalnej malowanych farbą proszkową oraz mogą mieć dowolną fakturę, gładką albo strukturalną. 

Hex w kolorze Green Chlorophyll

Paleta Premium

Zdecydowanie najgłośniejszą sprawą jest tutaj dodanie 12 kolorów do osobnej palety premium. Mogłoby się wydawać że to niewiele i nie jest to nic specjalnego lecz to jak bardzo ważnym elementem jest ta paleta polega już u samej podstawy czyli to w jaki sposób wykonana jest. Jak wiadomo kolory grzejników wykonywane są proszkowo, paleta premium to pierwsza paleta której kolory wykonane są metodą ciekłą. Zmienia to całkowicie tym czym grzejniki były dotychaczas i teraz staną się bez wątpienia kluczowym elementem wystroju. Jako że jest to nadal młoda technologia dostępna jest jedynie dla wybranych grzejników: Aero, Alex, Angus, Bone, Cane, Cyklon, Dexter, Easy, Fiona, Hex, Intra, Lena, Lima, Mantis, Marlin, Michelle, Mike, Perła, PLC, POC2, Retro, Retro S, Simple, Spiro, Tune VWS, Zigzag.

Aero V w kolorze Denim

Więcej informacji o nowych kolorach znajdziecie Państwo na stronie terma.sklep.pl

Kontakt z niam