Polska marka Terma znana jest ze swoich rozwiązań łączących design z funkcjonalnością; posiada w swojej ofercie szeroki wybór grzejników, które mogą zaoferować Ci znacznie więcej, niż tylko przyjemną temperaturę we wnętrzu. Jeśli jednak chcesz jeszcze bardziej zwiększyć praktyczność swojego modelu, zapoznaj się z bogatą ofertą półek do grzejników.

Akcesoria dopasowane do modeli

Wszyscy wiemy, jak trudne może być funkcjonalne zaaranżowanie zwłaszcza niewielkiej przestrzeni; jeśli mierzysz się z problemem małego metrażu, uzupełnij swój grzejnik o półkę, która pomoże Ci lepiej zorganizować pomieszczenie i stworzy dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy. Półki Terma dostępne w naszej ofercie tworzone są na wymiar konkretnych modeli, dzięki czemu idealnie do nich pasują, gwarantując łatwość montażu. Stanowią znakomite rozwiązanie do łazienek, umożliwiając przechowywanie czystych ręczników i innych akcesoriów, ale nie tylko. Równie dobrze sprawdzą się w salonach i korytarzach, pozwalając na uporządkowanie rzeczy i zaprowadzenie ładu w otoczeniu. Niektóre z wariantów wyposażone są w dodatkowy reling, który umożliwi Ci wysuszenie tkaniny lub powieszenie na nim wieszaka z odzieżą.

Naturalne materiały najwyższej jakości

Znajdziesz u nas szeroki wybór półek dedykowanych do konkretnych grzejników, ale wszystkie łączy wspólny mianownik: najwyższa jakość wykonania, która odpowiada za ich trwałość, estetyka widoczna w dopracowaniu detali, oraz wykorzystanie naturalnych materiałów. Półki Terma produkowane są z drewna dębowego, tekowego lub bukowego, różniąc się od siebie odcieniami. Dzięki temu możesz zdecydować się na rozwiązanie, które najlepiej zintegruje się z kolorystyką i aranżacją całego wnętrza.

Nie znaleziono wpisu

Półki do grzejników

Kontakt z niam