Grzałka Terma ONE

Terma One to najnowsza propozycja w ofercie grzałek elektrycznych do grzejników cenionego polskiego producenta grzejników, grzałek i akcesoriów – Terma. Grzałka cechuje się minimalistycznym designem oraz rozbudowaną funkcjonalnością.

Grzałka Terma One dostępna jest w wersji oddzielnej lub wbudowanej w grzejnik. W pierwszym przypadku grzałka jest standardowo dostarczana jako osobny produkt który można podłączyć do posiadanego już grzejnika, w wersji wbudowanej grzałka jest „schowana” w pionowym kolektorze grzejnika, w taki sposób że na zewnątrz widoczny jest  wskaźnik stanu pracy grzałki.

Grzałki z serii Terma One dostępne są w kilku wariantach różniących się kształtem – kształt grzałki dopasowany jest do przekroju pionowych kolektorów w grzejnikach. Dostępne są grzałki o przekroju kwadratowym, okrągłym, prostokątnym i trapezowym.

Wszystkie grzałki mają możliwość nastawienia dwóch poziomów temperatury, są one wyposażone w automatyczny wyłącznik czasowy oraz moduł pozwalający na bezprzewodową komunikację ze sterownikiem naściennym.

Więcej informacji i szczegółowe dane techniczne oraz zdjęcia i katalog techniczny dostępny jest na stronie Term One – www.terma-one.pl

Kontakt z niam