Grzejniki Lukka oraz Diamond

Grzejniki łazienkowa Lukka oraz Diamond to najnowsze propozycje marki Terma, czyli polskiej firmy, która od wielu lat wiedzie prym wśród krajowych producentów. Modele najlepiej sprawdzą się w nowoczesnych pomieszczeniach, gdzie panuje minimalistyczny styl projektowania.


Lukka charakteryzuje się specjalną, ozdobną ramą, w środku której znajdują się płaskie profile grzewcze. Rama składa się z dwóch rodzajów rur - boczne mają przekrój kwadratowy, a górna oraz dolna wykonana jest w kształcie literki "D". Grzejnik poza oddawaniem ciepła do pomieszczenia będzie również pełnił funkcję suszarki do mokrych ręczników.

Grzejnik Lukka w łazience
Grzejnik Lukka w łazience

Kaloryfer łazienkowy Diamond wzorowany jest na kamieniach szlachetnych, a dokładniej ich wyszlifowanej formie. Zarówno profile grzewcze jak i kolektory są obrócone o 45°, co razem w efekcie tworzy nietuzinkowy grzejnik do sanitariatu. Dodatkowo, drabinka może zostać wyposażona w wieszaki Spark, które idealnie pasują do warstwy wizualnej kaloryfera.

Kaloryfer łazienkowy Diamond
Kaloryfer łazienkowy Diamond

Grzejniki Lukka oraz Diamond dostępne są we wszystkich kolorach producenta, a Terma posiada bardzo rozbudowaną paletę barw, która składa się z około 250 różnych barw. Wzorowany na kamieniach szlachetnych Diamond może zostać wykonany w powłoce chromowanej. Zarówno jeden jak i drugi model z pewnością sprawdzą się w Twojej łazience, gdzie będą osuszać mokre tkaniny oraz oddawać ciepło do pomieszczeń.

Kontakt z niam