Nowy cennik grzejników Terma - nowości i modele wycofane z oferty

Z dniem 1 sierpnia 2017 firma Terma wprowadza nowy cennik produktów grzewczych - grzejniki, zawory, grzałki i inne akcesoria. Jak można się było spodziewać pojawia się w nim kilka nowości produktowych o których postaramy się szerzej napisać już niebawem.

Poza nowościami kilka modeli zostaje trwale wycofanych z oferty, ą to:

  • grzejnik Case - model ten dostępny był przez dość krótki okres, a jego następcą stał się nowocześniejszy i dający większe możliwości aranżacyjne Case Slim;
  • grzejnik Triarc - niestety ten wyjątkowo atrakcyjny, ozdobny grzejnik łazienkowy także został wycofany z oferty;
  • grzejnik Neo - to model aluminiowego grzejnika modułowego, który przez wiele lat był jednym z bardziej rozpoznawalnych modeli firmy Terma, niestety w cenniku 2017 model ten został wycofany;

Ciekawostką w nowym katalogu jest powrót do niego grzejnika Nemo, który był dostępny w ofercie jeszcze kilka lat temu po czym w poprzednik wydaniu katalogu został on wycofany ze sprzedaży. Jednak ze względu na duże zainteresowanie tego typu grzejnikiem został on ponownie wprowadzony do produkcji. Co ważne grzejnik dostępny jest w pełnej palecie kolorów specjalnych i RAL bez dopłaty.

Ważną zmianą jest także wprowadzenie dodatkowych kolorów dedykowanych dla wybranych modeli grzejników łazienkowych. Grzejniki, które poza kolorem białym bez dopłaty dostępne są także w wybranych kolorach specjalnych to: Alex, Alex One, Bone, Bone DW, Bone One, Dexter, Dexter One, Dexter Pro, Dexter Pro One, Domi, Fiona, Fiona One, Lena, Marlin, Marlin One, POC 2, Tytus i Tytus One. Modele te bez dopłaty dostępne są w kolorze:

  • białym ral 9016,
  • mettalic gray
  • metallic black,

a w przypadku grzejników Dexter bez dopłaty dostępny jest także  kolor silver mat.

Pozostałe grzejniki dostępne są w kolorach specjalnych i RAL bez dopłat.


 


Kontakt z niam