Grzejnik żeliwny Bart to jedna z nowości, która pojawiła się w bieżącym roku na rynku spod ręki marki Terma. Jest to nowoczesny kaloryfer, który z powodzeniem zastąpi stare modele znajdujące się w wielu mieszkaniach w Polsce.

Model żeliwny Bart
Model żeliwny Bart

Podobnie jak inne żeliwne modele tak i ten jest dostępny w bogatej palecie kolorów, dzięki czemu dopasowanie go do wystroju nie będzie dla nikogo sprawiało praktycznie żadnego problemu. Warto zwrócić uwagę, że kaloryfer można kupić w wersji wolnostojącej oraz naściennej, co ma wpływ na głębokość.

Podłączenie do instalacji wodnej może odbyć się przez wejścia boczne, krzyżowe oraz dolne boczne. Grzejniki żeliwne słyną ze swojej długowieczności, która w niektórych przypadkach sięgała nawet stu lat! Model Bart objęty jest ośmioletnią gwarancją.

Kaloryfer żeliwny od marki Terma - Bart
Kaloryfer żeliwny od marki Terma - Bart

Jeśli szukasz czegoś mocnego, trwałego, a jednocześnie odpowiednio prezentującego się to model Bart jest stworzony dla Ciebie. Mamy nadzieję, że firma Terma jeszcze zaskoczy nas kilkoma nowymi produktami w swojej i tak bogatej już ofercie.

Kontakt z niam