Niedawno firma Terma wprowadziła do swojego bogatego portfolio grzałkę Moa IR, czyli popularne na polskim rynku urządzenie wzbogacone o możliwość zdalnego sterowania. To jednak nie wszystkie zalety tego produktu.


Przede wszystkim grzałka została wyposażona w kilka systemów dbających o bezpieczeństwo użytkownika oraz samego grzejnika. Urządzenie wyczuwa temperaturę kaloryfera i w przypadku nadmiernego jej wzrostu wyłącza się. Dodatkowo Moa IR jest w stanie sprawdzić, czy w grzejniku znajduje się ciecz - grzałka nie będzie działała w suchym kaloryferze. Ostatnim zabezpieczeniem jest system Antifreeze, który chroni czynnik grzewczy przed zamarznięciem.

Grzałka elektryczna Moa IR - Terma
Grzałka elektryczna Moa IR - Terma

Użytkownik ma możliwość pięciu ustawień temperatury grzejnika w zakresie od 30°C do 60°C. Moa IR ma wbudowany tryb suszenia, w którym użytkownik może nastawić dowolną temperaturę, a po dwóch godzinach grzałka wróci do stanu poprzedniego. Do urządzenia można dokupić zdalny sterownik i za jego pomocą sterować Moą.

Grzałka dostępna jest w kilku kolorach - białym, czarnym, srebrnym, złotym oraz w chromie. Ekran grzałki w każdym wypadku zawsze jest w kolorze czarnym. Podczas zakupu można dokonać wyboru kabla zasilającego, a może być to prosty lub spiralny z wtyczką oraz bez wtyczki z maskownicą.

Moa IR w wersji chrom
Moa IR w wersji chrom

Dane techniczne:

  • Klasa ochrony urządzenia: Klasa I
  • Przyłącze grzejnikowe: 1/2”
  • Stopień ochrony obudowy [IP]: IPx5
  • Zasilanie: 230 V / 50 Hz
  • Zakres dostępnych mocy grzałki: 120, 200, 300, 400, 600, 800, 1000 lub 1200W

Kontakt z niam