Grzejniki w formie ścianki działowej

Grzejniki, montowane w formie ścianki działowej, to wciąż mało popularne rozwiązanie; stanowi ono jednak świetną alternatywę dla tradycyjnych wariantów naściennych, ponieważ, oprócz oryginalnego wyglądu, gwarantują wnętrzu również funkcję bardziej praktyczną - w symboliczny sposób oddzielają dwie części pomieszczenia. Dużo dekoracyjnych grzejników Terma produkowanych jest również w takiej formie.

Ażurowy Angus DW

Grzejnik Terma Angus - wersja ścianka działowa
Grzejnik Terma Angus - wersja ścianka działowa

Model Angus DW to niezwykle efektowny grzejnik, świetny zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Mimo swej dekoracyjności, nie przytłacza wnętrza, zachowano w nim bowiem ażurową formę; wewnątrz prostokątnej ramy znajdują się profile grzewcze, ułożone w dość dużych odstępach od siebie, które wygięte są pod kontem prostym. Grzejnik produkowany jest z zasilaniem wodnym oraz wodno – elektrycznym w pięciu rozmiarach. Podłączany między innymi przyłączem dolnym standardowym.

Drabinka Bone DW

Bone DW - grzejnik - ścianka działowa
Bone DW - grzejnik - ścianka działowa

Wariant Bone DW sprawdzi się idealnie w każdej łazience. Ma klasyczną, drabinkową formę, jego profile rozłożone są w regularnych, optymalnych odstępach. Grzejnik stanowić więc będzie bardzo wygodny wieszak i suszarkę na ręczniki. Dostępny jest w dwóch rozmiarach: 1610 mm x 500 mm, 1910 mm x 500 mm, zasilany wodnie, elektrycznie, oraz wodno – elektrycznie. Jego maksymalne ciśnienie robocze sięga 0,8 MPa, temperatura pracy zaś – 95 stopni Celsjusza.

Uniwersalny Simple DW

Prosty grzejnik łazienkowy w formie ścianki działowej
Prosty grzejnik łazienkowy w formie ścianki działowej

Ten grzejnik, tak samo, jak poprzednik, charakteryzuje się formą drabinkową. Układ jego rur jest jednak na tyle harmonijny i klasyczny, że Simple śmiało znaleźć się może także w salonie czy sypialni; tak samo zasilany jest na trzy, różne sposoby, jego ciśnienie robocze zwiększone zostało jednak do 1,0 MPa. Trzy dostępne rozmiary: 1515 mm x 500 mm, 1755 mm x 500 mm, 1995 mm x 500 mm pozwolą na dopasowanie drabinki do rozmaitych metraży.

Nowoczesny Easy DW

Grzejnik Terma Easy DW
Grzejnik Terma Easy DW

Mimo drabinkowej budowy, grzejnik Easy DW niewiele ma wspólnego z produktem przeznaczonym pod względem designu typowo do łazienki. Przypomina raczej drabinkę strażacką, jest stosunkowo wąski, a wszystkie jego elementy mają takie same wymiary przekroju. Easy DW podłączany jest przyłączem jednootworowym dolnym lewym, bądź grzałką elektryczną, znajdującą się u dołu po lewej stronie – zasilany jest więc wodnie oraz elektrycznie. Produkowany w dwóch rozmiarach: 1660 mm x 200 mm, 1980 mm x 200 mm.

Kontakt z niam