Grzejnik dekoracyjny Terma Pająk

Pająk to zupełnie nowa, zaskakująca propozycja polskiej marki Terma. W niczym nie przypomina większości produktów, dostępnych w ofercie, charakteryzujących się zupełną prostotą, geometryczną formą i nowoczesnością; Pająk to kwintesencja oldschoolowego stylu industrialnego, doskonała propozycja do przestronnych wnętrz, loftów, ale także tych pomieszczeń, których właściciele pragną osiągnąć efekt surowości i nieco fabryczny styl.

Nie jest więc zaskoczeniem, że Pająk to zdobywca prestiżowej nagrody w konkursie Terma Design 2014; grzejnik, wykonany z miedzi, uszlachetni przestrzeń, w której się znajduje, doda jej światowej elegancji, zapewni jej również ogromną wielofunkcyjność.

Model wykonany jest z miedzianych rur. Wyposażono go w drewniane wieszaki, świetnie nadające się do wieszania ręczników w łazience czy okryć wierzchnich w korytarzu. Wachlarz możliwych rodzajów zasilań: wodnego, wodno - elektrycznego, elektrycznego, daje ogromne pole do manewru w kwestii najwygodniejszego podłączenia. Grzejnik produkowany jest w aż dziewięciu rozmiarach, dzięki czemu dopasuje się do każdego metrażu. Ośmioletnia gwarancja producenta zapewni zaś komfort i poczucie bezpieczeństwa właścicielowi.

Kontakt z niam