Grzejnik MANTIS - Terma

Mantis to nowoczesny grzejnik do łazienki – nowość 2015 w ofercie Termy. Grzejnik Mantis cechuje się drabinkową budową charakterystyczną dla grzejników łazienkowych. Jego pionowe profile wykonane są ze stalowych, profili o prostokątnym przekroju 30 x 40 mm, a poziome elementy grzewcze z płaskich profili 40 x 10 mm. Profile grzewcze umieszczone są „pionowo” - ich szersza część skierowana jest w stronę pomieszczenia a węższa znajduje się równolegle do podłoża. Kształt i układ profili nadaje grzejnikowi nowoczesnego wyglądu dzięki czemu pasuje on zarówno do wnętrz klasycznych, nowoczesnych jak i industrialnych.

Grzejnik Mantis dostępny jest jako grzejnik wodny, wodno-elektryczny i typowo elektryczny. Mantis dostępny jest również w wersji Mantis ONE – grzejnik z wbudowaną na stałe, dedykowaną grzałką elektryczna.

Grzejniki Mantis dostępne są w pełnej palecie kolorów specjalnych Terma bez dodatkowych dopłat, dzięki czemu możliwe jest optymalne dobranie grzejnika do stylu łazienki. Grzejnik Mantis produkowany jest w trzech wysokościach (860, 1260 i 1560 mm) i dwóch szerokościach (440 i 540 mm).

Standardowym przyłączem instalacyjnym w grzejniku Mantis jest przyłącze dolne po szerokości grzejnika oraz przyłącze dolne środkowe z miejscem na grzałkę elektryczną po lewej lub po prawej stronie (w bocznym kolektorze).

Kontakt z niam