Grzejnik Simple

 Do wnętrz typowo rodzinnych i ciepłych, jak znalazł pasować będą grzejniki Simple. Prosty, przyjemny dla oka wygląd osiągnięty został przy użyciu poziomych profili grzewczych, gładko zespolonych z płaszczyzną kolektorów; finalny efekt zachęca do zawieszenia w przyjaznych, przytulnych wnętrzach, na przykład w pokoju dziecięcym.

Model Simple dostępny jest w dziesięciu rozmiarach, od 480x500 mm, po 1920x500 mm. Występuje w wersji zarówno wodnej, elektrycznej, jak i wodno – elektrycznej. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 1,0 MPa, a dopuszczalna temperatura pracy – 95 °C. Podłączenia dla niego popularne, to dolne standardowe, dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po prawej stronie grzejnika, dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po lewej stronie, oraz zamontowanie grzałki elektrycznej od dołu po lewej lub prawej stronie.

Model opcjonalnie dostępny jest też w serii One – z wmontowaną, nowoczesną grzałką elektryczną One, zapewniająca zwiększone bezpieczeństwo i ergonomię pracy – jako grzejnik elektryczny i wodno-elektryczny. W tym wypadku maksymalna temperatura pracy zmniejszona została do 82 °C, a najpopularniejsze podłączenia to: przyłącze jednootworowe lewe z możliwością podłączenia grzałki po prawej stronie grzejnika, jednootworowe prawe z możliwością podłączenia grzałki po lewej stronie.

Simple DW jest natomiast grzejnikiem mocowanym do podłogi i prostopadle do ściany, który tworzy efekt ścianki działowej, wyznaczając dwie odrębne części pomieszczenia. Również produkowany jest w trzech wariantach – jako model wodny, elektryczny lub wodno – elektryczny, i w trzech rozmiarach: 1515x500 mm, 1755x500 mm, 1995x500 mm. Polecane do niego podłączenia to dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po lewej stronie grzejnika oraz jednootworowe po lewej stronie grzejnika.

Kontakt z niam