Grzejnik Outcorner

Marka Terma błyskawicznie odpowiada nie tylko na najświeższe trendy w designie, ale również zapotrzebowanie tych, dla których najważniejsza jest użyteczność produktów. Projektanci Termy umiejętnie łączą więc wygodę i funkcjonalność z estetycznym wyglądem i światową modą.
Z takiego właśnie połączenia powstał grzejnik Outcorner – model narożny, możliwy do zamontowania na zewnętrznym łączeniu ścian (odwrotnie do swego bliźniaka Incorner). Takie rozwiązanie pozwala na wykorzystanie minimum miejsca, które warto zaoszczędzić na inne elementy ozdobne, które nie mogłyby zawisnąć tam, gdzie Outcorner. Powierzchnia grzejnika pozostaje przy tym niezmieniona w stosunku do innych modeli i tak samo praktyczna.

Dostępnych jest pięć rozmiarów: 465x300 mm, 735x300 mm, 1005x300 mm, 1275x300 mm, oraz 1545x300 mm.

Outcorner dostępny jest w aż trzech wariantach – wodnym, elektrycznym i wodno – elektrycznym. Przekrój kolektora ma wymiary 30x30 mm, a profilu grzewczego – 30x10 mm. Maksymalnie ciśnienie robocze wersji wodnych wynosi 1,0 MPa, dopuszczalna temperatura pracy: 95°C. Przy parametrach 75/65/20°C model jest w stanie osiągnąć moc prawie 800 W, tak samo jak grzałka elektryczna.

Grzejnik ma bardzo wiele możliwości podłączeń hydraulicznych, między innymi:

  • dolne standardowe
  • boczne lewe/prawe
  • boczne lewe z miejscem na podłączenie grzałki na dole po prawej/lewej stronie grzejnika – podłączenie grzałki w pionie od dołu
  • przyłącze jednootworowe po lewej/prawej stronie grzejnika

Warto wyposażyć swój grzejnik w grzałkę MOA, wieszak ZIP H lub zestaw zintegrowany termostatyczny.

Kontakt z niam