Prawidłowe podłączenie grzejnika to wiodący czynnik mający wpływ na bezproblemowe działanie całej instalacji grzewczej. Decydując się na wymianę swojego źródła ciepła zaopatrz się także w odpowiednie zawory, które zagwarantują sprawne funkcjonowanie przez lata.

Zawory do grzejników Terma

W ofercie naszego sklepu znajdziesz akcesoria kompatybilne z grzejnikami polskiej marki Terma, także dopasowane do nich zawory. Dzięki temu możesz mieć pewność co do prawidłowości swojego wyboru. Na to, jaki zawór wybrać, wpływ ma sposób podłączenia grzejnika (od dołu, od boku), a także jakiego rodzaju rozwiązania wymaga dany model. Do dyspozycji masz najwyższej jakości warianty trójosiowe, kątowe 50 mm lewe i prawe, a także te zintegrowane z trójnikiem.

Estetyka i jakość wykonania

Dostępne zawory grzejnikowe Terma charakteryzują się swoją doskonałą jakością i trwałością, ale także estetyką wykonania. Współczesne modele nie muszą już być ukrywane w układzie, by nie zaburzały wizualnej harmonii. Do Twojej dyspozycji pozostają minimalistyczne wersje o łagodnych liniach i zdobione rozwiązania do odważniejszych aranżacji. Zawory różnią się od siebie także wykończeniami powierzchni (biel, satyna, czerń, chrom, a nawet złoto), tak, by mogły perfekcyjnie dopasować się do armatury.

Nie znaleziono wpisu

Zawory do grzejników

Kontakt z niam