Jeszcze większa funkcjonalność i maksymalna wygoda codziennego użytkowania – wieszaki i relingi do grzejników Terma pozwolą Ci spersonalizować swój model tak, by był czymś znacznie więcej, niż jedynie źródłem ciepła.

Przenieś funkcjonalność na wyższy poziom

Choć grzejniki polskiej marki projektowane są w taki sposób, by jak najlepiej dopasowywały się do potrzeb użytkowników i wymogów wnętrza, w jeszcze lepszym jego zagospodarowaniu pomogą Ci dedykowane akcesoria. Znajdziesz wśród nich szeroki wybór wieszaków i relingów, które sprawdzą się nie tylko w łazience.

Poziome relingi na tkaniny

Akcesoria Terma w przeważającej większości tworzone są na wymiar konkretnych modeli grzejników, dzięki czemu gwarantują łatwość montażową i perfekcyjne dopasowanie. Oferowane relingi to znakomite rozwiązanie do każdej łazienki i kuchni, umożliwiające rozwieszenie tkanin (ręczników, ściereczek) w celu błyskawicznego ich wysuszenia. Relingi z naszej oferty charakteryzują się różnorodnością wzorniczą, od minimalistycznych, metalowych form począwszy (jak wieszak rurkowy łukowy Basic), kończąc na wariantach z naturalnego drewna (bukowego, dębowego lub tekowego, jak reling Triga). Dzięki temu dopasujesz akcesorium nie tylko do konkretnego grzejnika, ale także całego otoczenia.

Szeroki wybór punktowych wieszaków

Dostępne w ofercie punktowe wieszaki Terma z powodzeniem sprawdzą się zarówno w łazienkowych przestrzeniach, jak i poza nimi - wykorzystane np. w korytarzu umożliwią wieszanie i ogrzewanie okryć wierzchnich. Charakteryzuje je różnorodność form i materiałów; niektóre z nich harmonijnie zespolą się konstrukcją grzejnika nie przyciągając wzroku (jak Handy Grip), inne zaintrygują nietuzinkową formą (np. Handy Vip). Na uwagę bezsprzecznie zasługuje także innowacyjny wieszak Yo! wykonany ze specjalnego, elastycznego tworzywa, które zachwyca kolorami i możliwością dopasowania do modeli grzejników o różnym rozstawie profili grzewczych.

Nie znaleziono wpisu

Wieszaki i relingi go grzejników

Kontakt z niam