Grzejniki dawno przestały być już jedynie nieciekawym pod kątem wizualnym dodatkiem w pomieszczeniu, zapewniającym potrzebne ciepło. Rynek grzewczy stale ewoluuje, oferując coraz bardziej estetyczne i designerskie rozwiązania tak, by instalacja grzewcza mogła stanowić jednocześnie ozdobę wystroju. Uzupełnij swój grzejnik marki Terma odpowiednimi maskownicami, by nic nie zaburzało harmonii jego wzornictwa.

Rozwiązanie do każdego grzejnika

Elementy przyłączeniowe nie muszą stanowić przyciągającego wzrok uciążliwego detalu, który zakłóca dekoracyjną formę grzejników. Na pomoc przychodzą przygotowane przez nas akcesoria Terma: maskownice do grzałek i podłączeń dostępne w różnych kolorach i wzorach, które pozwolą Ci ukryć nieestetyczne szczegóły tak, by wybrany grzejnik mógł prezentować się w pełnej okazałości.

Wybór wzorów i odcieni

Dopasuj maskownicę nie tylko pod kątem konkretnego rozwiązania przyłączeniowego zastosowanego w instalacji, ale także swojego gustu; do wyboru masz wiele odcieni akcesoriów, zaczynając od ponadczasowej, neutralnej bieli, przez lśniący chrom i klasyczną czerń, na szczotkowanym brązie i miedzi kończąc. W naszej bogatej ofercie znajdziesz rozwiązanie pasujące do niemal każdego rodzaju armatury, a także zdobione warianty Artistic, znakomite do eleganckich wystrojów o tradycyjnym charakterze.

Nie znaleziono wpisu

Maskownice

Kontakt z niam