Renomowane produkty jednej z wiodących, polskich marek, szeroki wybór akcesoriów do grzejników i funkcjonalność połączona z designem – w naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebować do swojej nowoczesnej instalacji grzewczej.

Jakość i zaufanie

Polska Terma istnieje na rynku już od ponad trzech dekad, niezmiennie się rozwijając i wprowadzając innowacyjne rozwiązania, mające ułatwić codzienne życie. Jakość jej produktów potwierdza stale zwiększająca się rzesza zadowolonych klientów; marka tworzy przedmioty wyłącznie najwyższej jakości, dbając o to, byś mógł korzystać z nich przez wiele lat. Różne domy wymagają różnych rozwiązań - dlatego w ofercie Termy znajdziesz wszystkie dodatki i akcesoria dopasowane stricte do Twoich specyficznych potrzeb.

Bogaty wybór akcesoriów

Terma tworzy dodatki, które pozwalają na prawidłowe podłączenie i działanie grzejników. Znajdziesz wśród nich maskownice, adaptery, zawory i gotowe zestawy, nowoczesne grzałki elektryczne (jak niemal niezauważalna grzałka One), które pozwolą cieszyć się całorocznym, bezpiecznym i przyjemnym ciepłem, a także dopasowane do nich sterowniki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również akcesoria, które nie są niezbędne do działania, ale znacznie zwiększają funkcjonalność grzejników. To estetyczne, drewniane półki (z drewna bukowego, dębowego lub tekowego), na których przechowasz poskładane ręczniki w łazience lub drobiazgi, które nigdy nie mogły znaleźć swojego miejsca, a także ogromna pula relingów i wieszaków. Ultraproste i fantazyjne, metalowe, drewniane, poziome relingi i wieszaki punktowe - uzupełnisz swój grzejnik Terma o wszystko, co będzie Ci potrzebne do maksymalnie wygodnego użytkowania go na co dzień.

Nie znaleziono wpisu

Akcesoria do grzejników Terma

Kontakt z niam