Chrom to specyficzna powłoka, która dodaje blasku i elegancji każdemu grzejnikowi. Firma Terma doskonale o tym wie, z tego tytułu kilka produktów, które wcześniej można było kupić w wersji lakierowanej i malowanej proszkowo, jest już dostępnych pod warstwą galwaniczną.

Grzejniki chromowane Terma
Grzejniki chromowane Terma


ZigZag to grzejnik łazienkowy z nietuzinkowymi profilami grzewczymi, które ułożone są na ukos w prostokątnej ramie. Model jest bardzo popularny w normalnej wersji, stąd nie dziwi decyzja o dodaniu do niego powłoki chromowanej. Kaloryfer został stworzony z myślą o odważnych użytkownikach, którzy nie boją się dodać swej łazience nieco fantazji.

Grzejnik ZigZag Chrom
Grzejnik ZigZag Chrom

Minimalistyczny w swej warstwie wizualnej grzejnik Easy również zyskał możliwość skąpania w powłoce galwanicznej. Świetnie sprawdzi się w łazienkach, gdzie nie ma dużo wolnej przestrzeni, a potrzebna jest drabinka do odwieszania mokrych ręczników. Do kaloryfera można podłączyć grzałkę elektryczną, która zwiększa funkcjonalność modelu.

Model Easy w wersji chromowanej
Model Easy w wersji chromowanej

Simple to z kolei prosta drabinka, która może pochwalić się specjalnym, dedykowanym wieszakiem (do kupienia osobno). Co ciekawe, może on przybrać dowolny kolor, co w połączeniu z chromowanym grzejnikiem może dać naprawdę imponujący efekt wizualny. Kaloryfer najlepiej będzie pasował do nowoczesnych łazienek, gdzie brakuje obłych i okrągłych elementów.

Minimalistyczna drabinka Simple Chrom - Terma
Minimalistyczna drabinka Simple Chrom - Terma

Grzejnik Intra to z kolei ozdobny model, który może służyć użytkownikowi w wielu różnych pomieszczeniach, takich jak korytarz, przedpokój czy kuchnia. Dwa poziome kolektory połączone są poprzez okrągłe, długie profile grzewcze, dzięki czemu w efekcie otrzymuje naprawdę ciekawy kaloryfer, który z jednej strony odpowiednio się prezentuje, a z drugiej oczywiście pełni swoją naturalną funkcję.

Dekoracyjny model Intra Chrom - Terma
Dekoracyjny model Intra Chrom - Terma

Kaloryfer Intra M jest to niezwykle funkcjonalne urządzenie, a wszystko przez wbudowane lustro na froncie. Dodatkowo można wyposażyć grzejnik w specjalne wieszaki na ręczniki, dzięki czemu mamy trzy w jednym - źródło ciepła, suszarkę do przemoczonych tkanin oraz miejsce, gdzie możemy poprawić fryzurę lub przed którym przygotujemy się do pracy lub szkoły.

Intra M - kaloryfer z lustrem
Intra M - kaloryfer z lustrem

Kontakt z niam