Grzejnik dekoracyjny Case Slim nie przestaje zyskiwać na popularności. Ogrom możliwości w kwestii wykończenia powierzchni, dostępność kilku rozmiarów i doskonałe parametry techniczne sprawiają, że model doskonale sprawdza się w naprawdę wielu, wymagających wnętrzach.

Wszyscy, którzy podzielają zainteresowanie produktem, z pewnością ucieszą się na wieść, że będzie on dostępny także w wersji poziomej. Umożliwi więc montaż pod oknem czy na poddaszu - wszędzie tam, gdzie pełnowymiarowe, wysokie warianty nie mogą się zmieścić.

Kwestia wykończeń powierzchni pozostaje niezmieniona - Case Slim produkowany będzie w pięciu różnych wariantach. Pierwszy z nich to podstawowa wersja metalowa, malowana na jeden z 250 kolorów RAL; kolejna, malowana na jeden z kolorów z palety, pokryta jest szklaną szybą. Model z szybą uzupełnić można z kolei o dowolnie dobraną grafikę - rozwiązanie idealne do pokoju dziecięcego. Case Slim dostępny będzie też w wersji, wyposażonej w lustro, które pomoże powiększyć i rozświetlić wnętrze optycznie. Ostatni wariant pokrywany jest zaś innowacyjną powłoką betonową, doskonałą do wystrojów industrialnych.

Case Slim - pozioma wersja grzejnika
Case Slim - pozioma wersja grzejnika


Warto pamiętać, że wszystkie trzy warianty wyposażone w szkło umożliwiają pisanie po nich specjalnym markerem.


Grzejnik poziomy dostępny będzie w trzech rozmiarach:

  • 596 mm x 900 mm,
  • 596 mm x 1100 mm,
  • 596 mm x 1300 mm.

Kontakt z niam