Kaszub - grzejnik z żeliwa polskiej firmy Terma

Terma ujawniła projekt nowego, niezwykłego grzejnika. Kaszub, stworzony przez duet Krzysztofa Michalaka i Bartosza Chylewskiego, będzie miał okazję dołączyć do gustownego grona modeli żeliwnych marki.

 

Kaszub to, pod kątem wzornictwa, tradycyjny grzejnik żeberkowy, idealne rozwiązanie dla tradycjonalistów. To jednak nie wszystko - jego nazwa nie pojawiła się bez powodu, wszystkie elementy modelu ozdobione są bowiem misternymi, kwiatowymi wzorami - inspirowanymi kulturą Kaszubów. Wariant jest więc również nie lada gratką dla wszystkich fanów folkloru i oldschoolu.
Kaszub spełni swoje zadanie nie tylko pod kątem emisji ciepła, ale również jako niepowtarzalna ozdoba wnętrza - zarówno tego o folkowym wystroju, które idealnie dopełni, jak i bardziej minimalistycznego, gdzie stanowił będzie wyrazisty, kontrastowy akcent.

Żeliwo, z którego produkowany ma być grzejnik to jeden z najtrwalszych, istniejących materiałów; dzięki temu, żywotność Kaszuba sięgnie nawet setek lat. Model ma być produkowany w rozmiarze 720 mm x 660 mm, a także w wysokościach 620 mm i 920 mm.

Kontakt z niam