Nowoczesne grzejniki łazienkowe Lukka oraz Diamond

Grzejniki Lukka oraz Diamond

Grzejniki łazienkowa Lukka oraz Diamond to najnowsze propozycje marki Terma, czyli polskiej firmy, która od wielu lat wiedzie prym wśród krajowych producentów. Modele najlepiej sprawdzą się w nowoczesnych pomieszczeniach, gdzie panuje minimalistyczny styl projektowania.


Lukka charakteryzuje się specjalną, ozdobną ramą, w środku której znajdują się płaskie profile grzewcze. Rama składa się z dwóch rodzajów rur - boczne mają przekrój kwadratowy, a górna oraz dolna wykonana jest w kształcie literki "D". Grzejnik poza oddawaniem ciepła do pomieszczenia będzie również pełnił funkcję suszarki do mokrych ręczników.

Grzejnik Lukka w łazience
Grzejnik Lukka w łazience

Kaloryfer łazienkowy Diamond wzorowany jest na kamieniach szlachetnych, a dokładniej ich wyszlifowanej formie. Zarówno profile grzewcze jak i kolektory są obrócone o 45°, co razem w efekcie tworzy nietuzinkowy grzejnik do sanitariatu. Dodatkowo, drabinka może zostać wyposażona w wieszaki Spark, które idealnie pasują do warstwy wizualnej kaloryfera.

Kaloryfer łazienkowy Diamond
Kaloryfer łazienkowy Diamond

Grzejniki Lukka oraz Diamond dostępne są we wszystkich kolorach producenta, a Terma posiada bardzo rozbudowaną paletę barw, która składa się z około 250 różnych barw. Wzorowany na kamieniach szlachetnych Diamond może zostać wykonany w powłoce chromowanej. Zarówno jeden jak i drugi model z pewnością sprawdzą się w Twojej łazience, gdzie będą osuszać mokre tkaniny oraz oddawać ciepło do pomieszczeń.

Kontakt

Strona promocyjna
grzejników łazienkowych
i
grzejników dekoracyjnych
firmy Terma.
Strona należy
do sprawdzonego dystrybutora.